Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
???????? napisał:
LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!!!!!!!NIE CHCESZ NIE JEDŹ,ALE PO CO TE CHORE KOMENTARZE!!!!!WIEMY,ŻE DLA WIELU NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA KASA KASA KASA KASA...............
Masz rację, dla urzędników Pana B. kasa nie ma żadnego znaczenia - jak rozmiar dla kobiety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wchodząc na to forum myślałem, że znajdę tu może informacje nt. wyjazdów z naszego regionu, powiem Wam że przeżyłem szok, dosłownie, jakbyś oglądał transmisję life cięcia głowy żywego człowieka tępym nożem, czujecie to? jeśli piszesz tak okropne obelgi w stronę przyszłego świętego i samego Boga to jak bardzo jesteś już nie czuły i zakłamany w stosunku do siebie samego...poza tym jak można podważać i kwestionować (zdrową i świadomą) wiarę ponad 2mld ludzi na świecie? i pozostałych 1,2 mld wyznawców Islamu, z którymi wyznajemy Jednego Boga? to nie wierzący są mniejszością ale ludzie którzy ulegają Złu, na szczęście każdy może dostąpić MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... skoro uważasz,że każdy gada tylko o kasie to sprawdz ile kosztuje ten wyjazd na 3 dni... Jeśli 2700 zł to nie wygórowana cena to leć... Można sprawdzić na stronie kurii...! http://diecezja.lublin.pl/news,207
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
Pierwszy raz słyszę o tym,że JP II ma syna - możesz napisać coś więcej na ten temat.Gdzie znajdę konkretne informacje na ten temat.
troche info znajdziesz w gazecie fakty i mity na temat jego syna i jak to kosciol po upadku prl kupowal tasmy z podsluchow od sb jak wojtyla nie byl jeszcze papa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Proponuję lot TU-154 !!!
Proponuję lot AN-225 !!! [media]http://www.youtube.com/watch?v=ezui-jpKvys[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycieczkowicz napisał:
A może by tak rządowym TU154M AirForce102?Po co ma stać bezczynnie.Może i Jarek z Antkiem Maciarewiczem przy okazji by się zabrali? A tak a propos.Jak sięgam pamięcią w stecz,podczas takich wycieczek zawsze coś tragicznego się dzieje.Nie chcę być " "złą wróżką" No i w tym momencie na usta ciśnie się pytanie.Ile na taką wycieczkę czarna zaraza wyciągnie pieniędzuy od państwa,od władz lokalnych,ile wycyckają od wycieczkowiczów.No i czy będzie wycieczka ubezpieczona. Znając mentalność kleru i poddańczość rządu- kler napewno będzie miał sfinansowaną wycieczkę do rzymy.Może kancelaria prezydenta zrobi remanent i znajdzie jeszcze po poprzedniku trochę małpek. No i zastanawiam się również,czy czarna zaraza przygotowuje już jakieś figurki,świeczki,kawałki szat,krew w menzurkach (ma kard.kapciowy)jako reliokwie,które będzie nabywać ciemnota.A kler będzie się bogacił. Ale wogóle co mnie to obchodzi.Nie mój cyrk,nie moje małpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co se wypowiadasz... błazen.... myślę , że owsik co roku wyciąga więcej od omamionej hołoty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne miejsca!!! Zapraszamy do wzięcia udziału w Beatyfikacji Jana Pawła II - więcej informacji: www.lutur.pl lub 81 746 19 85
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...